Our Model

$1.75

Simple, wholesome ingredients and sustainable packaging

$1.25

Local kitchen and chefs who prepare meals every day

$1.00

Your neighborhood grab-and-go Everytable store

$4.00

Cost to produce each meal

Underserved Communities

Price $5

Affluent Communities

Price $7-8